Onur Evren

En Ucuz Domain Nereden Alınır?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. En Ucuz Domain Nereden Alınır?

En Ucuz Domain Nereden Alınır?

Onur Evren - - 3 dk okuma süresi
0

En Ucuz Domain Nereden Alınır? sorusu için eğer Türkiye standartlarında bir gelire sahipseniz Google Domains imdadınıza yetişecektir.

Öncelikle bir web sitesi kurmak ve herkesin erişebileceği bir şekilde yayınlamak istiyorsanız en temel gereksinimlerden biri de domaindir. Web sitesinin bağlı olduğu Hosting ile birlikte açılmasını, kullanıcıların web sitesini ziyaret edebilmesi için domain şarttır.

En ucuz domain adresini alabilmeniz için birçok ucuz domain firması bulunmakta. Fakat birçok yerde gördüğüm olaylar karşısında size bir uyarıda bulunmak istiyorum ki en ucuz domain firması bu dediğiniz firmaları lütfen detaylı bir araştırmadan geçirin. Birkaç arkadaşım bu şekilde değerli domain adlarını maalesef kaptırdılar. Aynı zamanda ucuz domain taşıma işi gibi çeşitli domain işlemlerinde firmaları çok iyi araştırmanız gerektiğini unutmayın.

En Ucuz Domain Nereden Alınabilir?

Kaliteli ve domain yenileme ücretleri her sene katlanmayan benimde kullandığım tek güvendiğim bir firma vardır. Google Domains ile hem piyasanın çok altında aynı zamanda güvenli bir şekilde domain alabilirsiniz. En ucuz .com domain alma veya en ucuz .net domain alma gibi çeşitli aramalarınızda belirtmiş olduğum firmaya bakmayı ihmal etmeyin.

En Ucuz Domain Transfer

Domain transfer işlemi gerçekten baş ağrısı yapan ve dikkat gerektiren işlemlerden biridir. Ucuz domain transfer edilecek firmanın kaliteli ve güvenilir olmasının yanı sıra domain transfer ücretinin de uygun olması çoğu kullanıcıyı yanıltabilir. Google Domains ile domain transfer işleminizi kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda her sene için aynı fiyatı ödediğinizi lütfen unutmayın. Sürpriz fiyatlar ile karşılaşmayacağınızı garanti edebilirim.

Ucuz Domain Kayıt

Domain firmasının kayıt panelinden kaydımızı yaparak ucuz domain kayıt işlemimiz için ilk aşamayı tamamlamış oluyoruz. Sonrasında istediğimiz domain adını ilgili alana girerek alan adı kontrolünü gerçekleştiriyoruz

Domain kontrolünde uygunluk sağlandığında ilgili domain adresimizi sepetimize ekleyerek ödeme aşamasına geçiyoruz. Ödeme aşaması sonrasında ise domain adresimiz ortalama 2-3dk park edilmiş bir halde kayıt ediliyor.

Kullanmış olduğumuz hosting firmasının name server (ns) adreslerini girerek alan adımızı hostingimize yönlendiriyoruz.

En ucuz domain nereden alabilirim?

Google Domains ile çok ucuza domain alabilirsiniz.

En ucuz domain transfer nasıl yapabilirim?

Google Domains ile çok ucuza domain alabilir ve transfer işlemi yapabilirsiniz.

Domain nasıl alınır?

Google Domains ile çok ucuza istediğiniz domaini alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir