Onur Evren

Android Video Düzenleme Proogramları
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil
  4. »
  5. En İyi 4 Android Video Düzenleme Programı (Ücretsiz)

En İyi 4 Android Video Düzenleme Programı (Ücretsiz)

Onur Evren - - 6 dk okuma süresi
0

Sosyal medya üzerinden gelir sağlayan biri iseniz muhtemelen android video düzenleme programı arayışı içindesinizdir. Akıllı telefonlarımızın gelişmesi ve performanslı hale gelmesi ile birlikte android video düzenleme işi oldukça kolay hale geldi.

Youtube, Instagram ve TikTok gibi çeşitli sosyal medya sitelerinden gelir elde edenler için içeriğin yanı sıra video kalitesinin de üst seviyelerde olması gerekmekte. İnsanların oluşturmuş olduğunuz videodaki bilgilerin yanı sıra bu bilgilerle birlikte videonuzu da animasyonlar ile desteklemek güzel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Bu yazımda size android video düzenleme için kullanabileceğiniz en iyi android video düzenleme programlarını tanıtacağım.

Android Video Düzenleme

Telefondan video düzenlemek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz video düzenleme listesinde yer alan programlara GooglePlay üzerinden ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tek bir programa bağlı kalmadan birden fazla android video düzenleme programı kullanarak etkileyici içerikler üretebilirsiniz.

FilmoraGo – Android Video Düzenleme

Android video düzenleme programları arasında yer alan FilmoraGo sayesinde videolarınıza çeşitli efektler verebilir aynı zaman kesme, kırpma gibi çeşitli işlemleri de yapabilirsiniz. Uygulamanın kullanımının kolay olmasının yanı sıra bilgisayarınız üzerinde yaptığını video edit işlemlerinin aynısını telefonunuz üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Program içerisinde yer alan binlerce melodi ve müzikler sayesinde telifsiz müzik içeren videolar hazırlayabilir ayrıca kendi müziğinizi de ekleyebilirsiniz. Müzik üzerinde aynı şekilde kesme vb. gibi birçok işlemi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Buradan İndirebilirsiniz.

PixelFlow: Intro Maker

Videolarınız için harika ötesi animasyonları kolay bir şekilde yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu uygulama sayesinde çeşitli şablonlarla beraber gelen animasyonları efektleri çok kolay bir şekilde videonuza ekleyebilir aynı zamanda videonuz için çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarına bakılacak olursa, uygulamanın işinin hakkını verdiğini söylesek yerinde bir tabir kullanmış oluruz. Zira animasyonların kalitesi gerçekten göz kamaştırıcı seviyede.

Kullanıcı odaklı basit bir yapısı nedeni ile android üzerinden kolay bir şekilde video düzenleme işinizi yapabilirsiniz. Animasyonlarınıza arka plan ekleyebilir ve logonuzun animasyonlu bir şekilde göz önüne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

İçerisinde yer alan “Takip Et” ve “Abone Ol” gibi çeşitli animasyonlar sayesinde kullanıcılar ile etkileşime girebilir aynı zamanda sizleri mutlu edecekler veriler sağlamanıza olanak sağlayabilirsiniz. Buradan İndirebilirsiniz.

Renderforest Intro Animation

Harika animasyonları barında bu uygulamayı kullanırken zevk alacağınıza eminim. Binlerce farklı animasyonun yer aldığı uygulama sayesinde mükemmel intro videoları oluşturabilir ve bunları videonuz ile birleştirebilirsiniz.

Kendi animasyonlarınızı da yapabileceğiniz gibi topluluk adına paylaşılan animasyonları ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yazılarınızı 3D tasarımlar şeklinde animasyonlara dönüştürebilir ve ses efektleri ile destekleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan ücretli animasyonları söylemeden olmaz. Profesyoneller tarafından hazırlanan animasyonları kullanarak videolarınızı ve içeriklerinizi izleyenlere unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Buradan İndirebilirsiniz.

PowerDirector – Video Editor

Android Video Düzenleme

En iyi ücretsiz android video düzenleme programı listesinde yer alan uygulama ile bilgisayarınızda yapmış olduğunuz işlemlerin birebir aynısını uygulama üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Her telefon modeli için optimize edilmesi sayesinde hızlı bir şekilde telefonunuzu yormadan kolay video editleri yapabilir yüksek kalitede çıktılar alabilirsiniz. Videolarınızın belirli saniyelerinden itibaren kesilmesi, kırpılması gibi çeşitli düzenlemeleri yapmanın yanı sıra video birleştirme ve video müzik ekleme gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

Müzik dosyaları üzerinde de oynama yapabilme imkanı sağlayan uygulama kullanıcıların video düzenleme esnasında lazım olabilecek tüm araçları da içerisinde barındırmaktadır. Bu sayede alternatif bir uygulama olmaksızın tek uygulama ile işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Her ne kadar tek bir uygulamaya bağlı kalmamanızı da söylesek de bu uygulamayı kullanınca sizlerde göreceksiniz ki üçüncü bir uygulamaya pekte gerek kalmıyor.

Uygulama üzerinden hazırlamış olduğunuz içeriğinizi 4K kalitesinde dışa aktarma imkanı vermesi uygulamanın ne denli popüler olduğunun bir göstergesi olduğunu gözler önüne sermektedir. Buradan İndirebilirsiniz.

Android üzerinden nasıl animasyon yapabilirim?

Renderforest Intro Animation uygulamasını kullanarak hızlı ve göz alıcı animasyonlar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz animasyonları aynı zamanda uygulama üzerinden videonuza da ekleyebilirsiniz.

Android video düzenleme nasıl yapabilirim?

PowerDirector, FilmoraGo gibi uygulamaları kullanarak ücretsiz ve profesyonel şekilde android video düzenleme yapabilir aynı zamanda yüksek kalitede çıktılar alabilirsiniz.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz uygulamalar sayesinde android video düzenleme işlerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Merak ettikleriniz veya sormak istedikleriniz var ise yorum yaparak isteklerinizi ve sorularınızı dile getirebilirsiniz.

Eğer ilginizi çektiyse En İyi Mesajlaşma Uygulaması Hangisi? adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir