Onur Evren

Ücretsiz VPN kullanarak çevrimiçi gizliliği koruyun! En iyi ücretsiz VPN'leri inceleyin ve güvenliğinizi artırın.
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. En İyi Ücretsiz VPN’ler

En İyi Ücretsiz VPN’ler

Onur Evren - - 6 dk okuma süresi
0

Çoğu ücretsiz VPN hizmeti, kullanıcılarını profil oluşturma amacıyla izleyen ve kötü niyetli olan hizmetlerdir. Bu ücretsiz VPN’lerin gizlilik politikaları genellikle kullanıcıların tarama alışkanlıklarını takip etmelerine, verilerini toplamalarına ve kişisel bilgilerini üçüncü taraflara satmalarına izin verir. Bu, güvenilir bir VPN’nin yapmaması gerekenin tam tersidir ve çoğu ücretsiz VPN, delik dolu bir şemsiyenin eşdeğeri gibidir.

Herkesin premium bir VPN aboneliğini karşılayamayabileceğini anlıyoruz ve çevrimiçi gizliliğin ve güvenliğin herkese sunulması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle, Windows için güvenilir ve güvenli ücretsiz VPN’ler listemizi derledik.

Birçok aşırı hükümet, protestolar sırasında veya seçimler etrafında haber web sitelerini ve sosyal medyayı engeller. Bu, insanların sevdikleriyle iletişim kurmasını veya ülkelerinde ne olduğu hakkında tarafsız bilgi almasını zorlaştırır. Bu tür zamanlarda, Windows için ücretsiz bir VPN tarafından sağlanan gizlilik ve özgürlük, bir can simidi olabilir.

Peki, nelere dikkat etmelisiniz? Güvenilir ücretsiz VPN’ler yalnızca temel bir plan sunar. Bu planlar, daha düşük hızlar, daha az sunucu konumu, aylık kullanım sınırları ve Netflix ve Hulu gibi akış platformlarıyla uyumsuzluk gibi kısıtlamalar içerir. Bu, ücretsiz VPN ile ne yapabileceğinizi sınırlar, ancak hala şifreli bir bağlantıdan faydalanmanıza izin verir.

Bu kılavuzda, Windows 11 için ücretsiz bir VPN nasıl kurulur ve veri güvenliği özelliklerinden ödün vermeden ücretsiz planlara sahip sağlayıcıları öneririz. Unutmayın, çoğu ücretsiz VPN risklidir, bu nedenle önerilen hizmetlere sadık kalmamızı öneririz.

Aşağıda, Windows 11 için en iyi ücretsiz VPN’ler hakkında kısa bir genel bakış bulunmaktadır. Bu VPN’ler güvenilir uygulamalar, güçlü şifreleme ve güçlü kayıt tutmama politikaları sunar. Önerilerimiz, internete nereden bağlanırsanız bağlanın güçlü veri koruma ve gizlilik sağlar.

Bu VPN’lerin hepsi gerçekten ücretsiz bir plana sahiptir. Ancak aynı zamanda para iade garantisi olan en iyi Windows VPN’ler hakkında da bilgi verdik. Bu, tamamen premium bir VPN’yi ücretsiz denemenize olanak tanır. Premium VPN’ler, daha hızlı hızlar, daha büyük bir ağ ve ek özelliklere sahiptir.

Windows 11 için en iyi ücretsiz VPN’ler:

 1. Proton VPN: Temel bir ücretsiz plana sahip oldukça güvenilir ve güvenli bir VPN. Ücretsiz VPN kullanımına sınırsız erişim sağlar. Hollanda, ABD ve Japonya olmak üzere üç farklı konuma bağlanmanıza izin verir. Güçlü şifreleme ve kayıt tutmama politikası sunar. Premium planlardan daha yavaşdır ve port yönlendirmeyi içermez. Risk içermeyen 30 günlük para iade garantisi sunar.
 2. Windscribe: Ücretsiz olarak 12 sunucu konumuna erişim sağlar. Güçlü bir kayıt tutmama politikası ve güçlü şifreleme sunar. Popüler akış hizmetlerine erişim için çalışmayabilir, ancak ücretsiz bir VPN için oldukça iyi hızlara sahiptir. Aylık 10 GB veri sınırlaması vardır.
 3. Atlas VPN: 5 GB veri kullanımına izin veren hızlı ve güvenilir bir ücretsiz VPN. Sıkı kayıt tutmama politikası vardır ve ücretsiz olarak tüm gizlilik ve güvenlik özelliklerine erişim sağlar. Akış için çalışmaz ve sadece seçebileceğiniz iki sunucu konumu vardır.
 4. TunnelBear: Temel bir ücretsiz VPN’dir ve kayıt tutma politikası ve güçlü şifreleme sunar. Ücretsiz olarak her ay 2 GB veri kullanmanıza izin verir. Kullanımı kolaydır ve tatilde bazı TV platformlarını izlemek için çalışmalıdır, çünkü 40 sunucu konumuna bağlanmanıza izin verir.
 5. Hide.me: Kayıt olmadan ve ad veya e-posta adresi sağlamadan ücretsiz planını kullanmanıza izin verir. Güçlü şifreleme ve kayıt tutmama politikası sunar. Aylık 10 GB veri sınırlaması vardır. Beş farklı ülkede sunuculara erişim sağlar.
 6. Hotspot Shield: ABD’de ücretsiz IP adresleri sunar. Sizi çevrimiçi gizlilik sağlayan şifrelenmiş bir bağlantı sunar. Sansürü aşmak için çalışır. Hedeflenmiş reklamlar sunmak için cihazınızın reklam kimliğini kullanır.

Bu ücretsiz VPN planları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunların ücretli bir hesaptan nasıl farklı olduğunu öğrenmek isterseniz, derinlemesine özetlerimize aşağıdan göz atabilirsiniz

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir