Kullanılabilecek En İyi 5 Telefon Takip Programı

by Onur Evren
Telefon Takip Programı

Birinin nerede ne yaptığını telefon takip programı sayesinde görebilirsiniz fakat bunu öğrenmek için çoğu zaman arayıp sorarız. Fakat bu durum kişisel sebeplerden dolayı istediğimiz sonuçları bize vermeyebilir. Telefon izleme programı kullanarak bu durumu kolay bir şekilde çözebiliriz.

Yazımızın devamında listeleyeceğimiz programlar için takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna fiziksel müdahalede bulunacağınızı lütfen unutmayın.

Uyarı: Listede yer alan bilgilerin açığında oluşabilecek sorunlardan tamamen kullanıcı sorumludur.

Spyic Cell Phone Tracker

Listenin başında yer alan Spyic Cell Phone Tracker uygulaması oldukça fazla kullanılan telefon takip programı listesinde birinci sırada yer almaktadır. İçerisinde yer alan çok sayıda araç ile telefon takibi yanı sıra araçları kullanarak ortam dinleme vb. gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Spyic telefon takip programı sayesinde hem Android hem de IOS cihazları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için özellikle Android tarafında Root adı verilen yetki yükseltme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Rootsuz telefon izleme programı olarak kullanabilirsiniz. Android için en düşük desteklenen sürüm 4.0 olmakla beraber IOS için desteklenen en düşük sürüm 7.0 olarak belirtilmiştir.

Spyier Telefon Takip Programı

Telefon takip programı olarak kullanabileceğiniz başka bir program olan Spyier uygulaması ile aynı şekilde Android ve IOS için desteklenmektedir. Aynı zamanda yetki yükseltme işlemleri gerekmemektedir. Spyier programı sayesinde gerçek zamanlı konum takibi gibi birçok özellik sayesinde telefon takibi yapabileceksiniz.

Minspy Telefon İzleme Programı

Minspy, hedef telefonda tamamen gizlenerek görünmez bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Bu izleme programı sayesinde kolay bir şekilde telefon takibi yapabilirsiniz. Konum gibi birçok veriyi kişisel web sayfasında yer alan  yönetim paneli sayesinde görebilirsiniz.

İzleme yaptığınınız cihazın hangi konumlarda ne kadar zaman geçirdiği gibi birçok veriyi Minspy telefon takip uygulaması sayesinde hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

Spynine Telefon İzleme Programı

Spynine, Android 4.0 ve IOS 7.0 için tam teşekkürlü destekleme sistemine sahip bir takip programı olarak kullanılmaktadır. Konum tarayıcı geçmişi vb. birçok özelliği sayesinde telefon takibi konusunda sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Bu tür programları sizlerde yazıp pazarlamak için yazılım bilginizin olması gerektiğini unutmayın. Hatta fikir oluşması açısından mobil programlama için yazmış olduğumuz makaleyi okuyabilirsiniz.

Makalede yer alan programların kullanılmasında oluşabilecek tüm sorumlulukların size ait olduğunu unutmayınız.

Benzer Yazılar

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Kabul Ediyorum Bilgi Al